Hakkımızda

Bodrum İlaçlama

Aşama aşama süreç takibi, profesyonel ve koordineli ekip.

Bodrum İlaçlama olarak, yılların kazandırdığı bilgi birikimi ve tecrübe ile çözüm odaklı hizmet ve müşteri memnuniyeti ilkelerinden ödün vermeyen bir anlayış içerisindeyiz. Sektörümüzdeki yasal şartlar ve mevzuatın kalite,  gıda güvenliği, iş sağlığı ve güvenliğinin gereksinimlerini yakından takip ederek uygulamalarımıza istisnasız olarak yansıtırız.

Kusursuz hizmet anlayışı bizim için önemlidir. Klasik sorunları deneyimimiz ile harmanlayarak müşterilerimiz için sonuç odaklı çözümler üretiriz.

Verdiğimiz hizmetlerde en adil fiyatları sağlarız.

Yalnızca zamanında yapabileceğimiz işler için söz verir, eksiksiz olarak yerine getiririz.

Misyonumuz

Müşterilerimiz ile Kazan kazan anlayışıyla iş ortaklığı kurar, karşılıklı güven ilişkisi içinde uzun yıllar çalışırız çünkü yaptığımız her işte kazanan mutlu müşteriler yaratmaya çalışıyoruz.
Hizmet verdiğimiz sürece; Disiplinden, aşama aşama süreç takibinden, profesyonel ve koordineli ekip anlayışından kesinlikle ödün vermeyiz.

Müşteri Memnuniyeti

Hizmetlerimizin tamamında ilk önceliğimiz müşteri memnuniyetidir. Mutlu müşteri demek, bizim için yeni müşteriler demek, çözüme ulaşmış sorun demek, ücret karşılığında verilen hizmetin müşterimizi memnun etmesi demek.

Uygun Fiyat Garantisi

Sunduğumuz hizmetlerin genelinde uygun fiyat sunmak için maliyet analizlerimizi güncel tutuyor, müşterilerimizle tek seferlik değil, uzun vadede çalışmak için uygun ödeme seçenekleri ile hizmet vermeye devam ediyoruz.

%99 Çözüm Oranı

Alanımız gereği verdiğimiz hizmetin telafisi yapılması zor bir süreç. Tüm işlemlerimiz de alanında sertifika ve deneyim sahibi uzman teknik ekibimizle özveriyle çalışarak, müşterilerimizin yaşadığı zararlı sorunlarını tamamen çözüme kavuşturuyoruz.

Profesyonel Hizmet

Hizmetlerimiz öncesinde inceleme yaparak yaşadığınız sorunu detaylıca gözden geçiriyoruz. Sizi sonuca ulaştırmak için güncel ve etkin yeni ilaçlama yöntemlerini kullanıyor, işlem bitiminde raporlama ve yenileme zamanlarıyla ilgili bilgi aktarıyoruz.

İlaçlama ya da Zararlılar ile ilgili sorunuz mu var?

İletişim sayfamızda bulunan form aracılığı ile ilaçlama ya da zararlılar ile ilgili tüm soru ve merak ettiklerinizi tarafımıza iletebilirsiniz. İlgili çalışma arkadaşımız kısa süre içinde size geri dönüş sağlayacaktır.

Başa dön